Plan lekcji

Klasa II

Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.10 – 8.55 wf j. angielski religia ed. wcz. j. angielski
2. 9.05 – 9.50 j.m.nar. ed. wcz. j.m.nar. ed. wcz. ed. wcz.
3. 10.00 – 10.45 ed. wcz. ed. wcz. wf wf ed. wcz.
4. 10.55 – 11.40 ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz. religia ed. wcz.
5. 11.55 – 12.40 ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz. j.m.nar. ed. wcz.
6. 12.50 – 13.35 kółko
7. 13.45- 14.30
8. 14.35 – 15.20

 

Klasa III

Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.10 – 8.55 ed. wcz. ed. wcz. j.m.nar. ed. wcz. j.m.nar.
2. 9.05 – 9.50 ed. wcz. ed. wcz. religia ed. wcz. religia
3. 10.00 – 10.45 ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz. wf
4. 10.55 – 11.40 j.m.nar. ed. wcz. ed. wcz. wf ed. wcz.
5. 11.55 – 12.40 wf j. angielski ed. wcz. j. angielski ed. wcz.
6. 12.50 – 13.35 kółko
7. 13.45- 14.30
8. 14.35 – 15.20

 

Klasa V

Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.10 – 8.55 j.m.nar. biologia wdżwr geografia historia
2. 9.05 – 9.50 wf j.angielski matemat. muzyka technika
3. 10.00 – 10.45 religia j.polski j.m.nar. plastyka j.angielski
4. 10.55 – 11.40 matemat. whik historia j.m.nar. wf
5. 11.55 – 12.40 j.polski matemat. j.angielski wf j.polski
6. 12.50 – 13.35 informatyka wf j. polski j.polski matemat.
7. 13.45- 14.30 zdw – mat. religia z.z wych.
8. 14.35 – 15.20 kółko zdw – j. pol.

 

Klasa VII

Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.10 – 8.55 geografia j. polski matematyka fizyka biologia
2. 9.05 – 9.50 j. angielski biologia wf wf historia
3. 10.00 – 10.45 chemia religia j. angielski informatyka plastyka
4. 10.55 – 11.40 j. polski matematyka chemia geografia j. angielski
5. 11.55 – 12.40 fizyka historia j. polski j. polski matematyka
6. 12.50 – 13.35 matematyka j. niemiecki muzyka j. niemiecki wf
7. 13.45- 14.30 zdw – mat. wf z. z wych. religia j. polski
8. 14.35 – 15.20 zdw – j. pol. kółko –mat.

 

Klasa VIII

Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.10 – 8.55 j. angielski j. angielski wf z. z wych. wdżwr
2. 9.05 – 9.50 historia j. polski edb chemia chemia
3. 10.00 – 10.45 fizyka biologia historia j. niemiecki informatyka
4. 10.55 – 11.40 wf religia j. polski fizyka wos
5. 11.55 – 12.40 matematyka wf geografia matematyka wf
6. 12.50 – 13.35 j. polski matematyka j. angielski religia j. polski
7. 13.45- 14.30 zdw – j. pol. j. niemiecki wos j. polski matematyka
8. 14.35 – 15.20 zdw – mat. kółko – j. pol.

 

 

Skip to content