Plan lekcji

Klasa II

Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.10 – 8.55 wf j. angielski religia ed. wcz. j. angielski
2. 9.05 – 9.50 j.m.nar. ed. wcz. j.m.nar. ed. wcz. ed. wcz.
3. 10.00 – 10.45 ed. wcz. ed. wcz. wf wf ed. wcz.
4. 10.55 – 11.40 ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz. religia ed. wcz.
5. 11.55 – 12.40 ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz. j.m.nar. ed. wcz.
6. 12.50 – 13.35 kółko
7. 13.45- 14.30
8. 14.35 – 15.20

 

Klasa III

Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.10 – 8.55 ed. wcz. ed. wcz. j.m.nar. ed. wcz. j.m.nar.
2. 9.05 – 9.50 ed. wcz. ed. wcz. religia ed. wcz. religia
3. 10.00 – 10.45 ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz. ed. wcz. wf
4. 10.55 – 11.40 j.m.nar. ed. wcz. ed. wcz. wf ed. wcz.
5. 11.55 – 12.40 wf j. angielski ed. wcz. j. angielski ed. wcz.
6. 12.50 – 13.35 kółko
7. 13.45- 14.30
8. 14.35 – 15.20

 

Klasa V

Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.10 – 8.55 j.m.nar. biologia matemat. geografia j.angielski
2. 9.05 – 9.50 wf j.angielski wf muzyka technika
3. 10.00 – 10.45 religia j.polski j.m.nar. plastyka z.z wych.
4. 10.55 – 11.40 matemat. whik historia j.m.nar. historia
5. 11.55 – 12.40 j.polski wf j.angielski wf matemat.
6. 12.50 – 13.35 informatyka matemat. j. polski j.polski j.polski
7. 13.45- 14.30 zdw – mat. religia zaj. korek – komp.
8. 14.35 – 15.20 kółko zdw – j. pol.

 

Klasa VII

Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.10 – 8.55 geografia j. polski wdżwr fizyka biologia
2. 9.05 – 9.50 j. angielski biologia matematyka wf historia
3. 10.00 – 10.45 chemia religia j. angielski informatyka plastyka
4. 10.55 – 11.40 j. polski matematyka chemia geografia j. angielski
5. 11.55 – 12.40 fizyka historia j. polski j. polski wf
6. 12.50 – 13.35 matematyka j. niemiecki muzyka j. niemiecki matematyka
7. 13.45- 14.30 wf wf z. z wych. religia j. polski
8. 14.35 – 15.20 zdw – mat. zdw – j. pol. kółko –mat.

 

Klasa VIII

Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.10 – 8.55 j. angielski j. angielski wf z. z wych. wos
2. 9.05 – 9.50 historia j. polski edb chemia fizyka
3. 10.00 – 10.45 fizyka biologia historia j. niemiecki chemia
4. 10.55 – 11.40 wf religia j. polski j. polski wf
5. 11.55 – 12.40 matematyka matematyka geografia matematyka j. polski
6. 12.50 – 13.35 j. polski wf j. angielski religia informatyka
7. 13.45- 14.30 zdw – j. pol. j. niemiecki wos kółko – j. pol. matematyka
8. 14.35 – 15.20 zdw – mat.

 

 

Skip to content