ROZSTRZYGNIĘCIE GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Menu

Więcej aktualności

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka to święto, które w Polsce obchodzimy po raz siódmy. Zostało ustanowione dla upamiętnienia 25. rocznicy przyjęcia przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów

Rozdanie nagród w Gminnym Konkursie Plastycznym

W piątek 19 listopada odbyło się uroczyste rozdanie nagród uczniom naszej szkoły, którzy zostali wyróżnieni w gminnym konkursie plastycznym “Zielony, żółty, rudy, brązowy”. Dyplomy, nagrody

Dzień Świętego Marcina

11-go listopada obchodzimy dzień Św. Marcina. Jak co roku uczniowie rozszerzali swoją wiedzę na temat postaci świętego i idei bezinteresownego  pomagania i czynienie dobra na

ROZSTRZYGNIĘCIE GMINNEGO KONKURSU
„ZIELONY, ŻÓŁTY, RUDY, BRĄZOWY 
–  PLASTYCZNA INTERPRETACJA WIERSZA MAŁGORZATY STRZAŁKOWSKIEJ”

 

Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Zielony, żółty, rudy, brązowy –  plastyczna interpretacja wiersza Małgorzaty Strzałkowskiej”, zorganizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową
w Bierdzanach, został rozstrzygnięty.

Na konkurs wpłynęły prace uczniów klas 1-3 ze szkół podstawowych znajdujących się na terenie gminy Turawa.

Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny.

W dn. 09.11.2021 r. Komisja Konkursowa dokonała oceny prac plastycznych. Biorąc pod uwagę zasady
i kryteria ujęte w Regulaminie Konkursu, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

I miejsce:

Alicja Curlok – klasa III PSP Osowiec (opiekun p. Natalia Kowalska)

Milena Weretczuk – klasa III PSP Ligota Turawska (opiekun p. Ewelina Słowikowska)

Aleksandra Barć klasa  III PSP Ligota Turawska (opiekun p. Ewelina Słowikowska)

 

II miejsce:

Lena Niemiec – klasa II PSP Bierdzany (opiekun p. Katarzyna Margos)

Daria Chwast – klasa II PSP Ligota Turawska (opiekun p. Eryka Czaja)

 

III miejsce:

Roksana Bonk – klasa III Społeczna Szkoła Podstawowa w Kadłubie Turawskim (opiekun p. Krystyna Panicz)

Larissa Moch – klasa II Społeczna Szkoła Podstawowa w Kadłubie Turawskim (opiekun p. Krystyna Panicz)

Wojciech Grund – klasa II PSP Bierdzany (opiekun p. Katarzyna Margos)

 

Wyróżnienia:

Liliana Heflik – klasa II PSP Ligota Turawska (opiekun p. Eryka Czaja)

Michał Niesłony – klasa III Społeczna Szkoła Podstawowa w Kadłubie Turawskim (opiekun p. Krystyna Panicz)

Lena Basaj – klasa II Społeczna Szkoła Podstawowa w Kadłubie Turawskim (opiekun p. Krystyna Panicz)

Zofia Dworaczyk – klasa III Społeczna Szkoła Podstawowa w Kadłubie Turawskim (opiekun p. Krystyna Panicz)

Marcin Bastek – klasa II PSP Osowiec (opiekun p. Jadwiga Praska)

Lenart Woźnica – klasa I PSP Osowiec (opiekun p. Monika Matysek)

Daniel Szesny – klasa I PSP Osowiec (opiekun p. Monika Matysek)

Anna Czudaj – klasa I PSP Osowiec (opiekun p. Anna Budnik)

Fabian Skiba – klasa II PSP Bierdzany (opiekun p. Katarzyna Margos)

 

Dyplomy i nagrody zostaną przekazane do poszczególnych szkół przez organizatora konkursu.

Dziękujemy wszystkim autorom prac za udział w konkursie, gratulujemy nagrodzonym, a wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów w dalszej pracy twórczej.

Organizatorzy

Skip to content