Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Menu

Więcej aktualności

Świetliczaki na tropie… zagadek

Miło nam poinformować, że nasza świetlica szkolna weźmie udział w całorocznym projekcie “Świetliczaki na tropie… zagadek”. Cele projektu: ​wychowanie aktywnego, świadomego swoich możliwości i posiadającego

Gminny Konkurs Plastyczny dla klas 1-3

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierdzanach zaprasza do udziału w gminnym konkursie „Zielony, żółty, rudy, brązowy” – plastyczna interpretacja wiersza Małgorzaty Strzałkowskiej Cele konkursu: – uwrażliwianie

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

29 września obchodziliśmy w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Został on po raz pierwszy ogłoszony w 2001r. przez Polską Izbę Książki. Pod opieką p.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

Dzwonek znowu woła nas! 1 września Pani Dyrektor Ewa Gancarz uroczyście zainaugurowała rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 serdecznie witając wychowanków i pracowników naszej szkoły. Wszystkim życzymy

W czwartek 28 września odbyły się demokratyczne wybory władz Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Uczniowie z uwagą wysłuchali wytycznych dotyczących wypełnienia kart do głosowania, dzięki czemu wszystkie głosy były ważne.

Przedstawiamy nowy skład Samorządu Uczniowskiego:
Przewodniczący – Szymon Wilk
Zastępca – Laura Wieszołek
Członkowie SU – Daria Mocigemba, Jakub Kotynia
Gratulujemy nowym władzom SU oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły!

Opiekunem SU pozostaje pan Marcin Robak, a Rzecznikiem Praw Ucznia została pani Katarzyna Margos.

Skip to content