Program dla szkół – ankieta dla rodziców uczniów z klas 1-5

Menu

Więcej aktualności

Świetliczaki na tropie… zagadek

Miło nam poinformować, że nasza świetlica szkolna weźmie udział w całorocznym projekcie “Świetliczaki na tropie… zagadek”. Cele projektu: ​wychowanie aktywnego, świadomego swoich możliwości i posiadającego

Gminny Konkurs Plastyczny dla klas 1-3

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierdzanach zaprasza do udziału w gminnym konkursie „Zielony, żółty, rudy, brązowy” – plastyczna interpretacja wiersza Małgorzaty Strzałkowskiej Cele konkursu: – uwrażliwianie

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

29 września obchodziliśmy w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Został on po raz pierwszy ogłoszony w 2001r. przez Polską Izbę Książki. Pod opieką p.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W czwartek 28 września odbyły się demokratyczne wybory władz Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Uczniowie z uwagą wysłuchali wytycznych dotyczących wypełnienia kart do głosowania, dzięki czemu

Drodzy Rodzice,

prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej “Programu dla szkół”, w ramach którego dzieci otrzymują warzywa, owoce, soki, mleko i przetwory mleczne. Termin wypełnienia ankiet mija 30. października. ANKIETA

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z ciekawymi materiałami edukacyjnymi:
Ekipa Chrumas Gotuje
Czy wiesz, że

Skip to content