Osiągnięcia uczniów

 

2016/2017

 

Juliana Kubis  - I miejsce w gminnym etapie Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

I miejsce w etapie gminnym Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

 

Nikola Elias  - II miejsce w gminnym etapie Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

 

Wiktoria Strzelczyk – laureatka Diecezjalnego Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez Wydział Katechetyczny opolskiej Kurii.

 

Gminny Turniej Piłkarski dla klas I-III „Talentiada”

Marek Wiecha        II miejsce

Rafał Płoskonka  IV miejsce

Wiktoria Strzelczyk  VIII miejsce

 

Miedzyszkolny Konkurs Mitologiczny pod patronatem Instytutu Historii Uniwersytetu Opolskiego

II miejsce dla reprezentacji szkoły

 

 

 

2015/2016

 

 

Monika Synowska – finalistka WojewódzkiegoKonkursu Historycznego oraz IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego na szczeblu gminy.

 

Daniel Pollak – I miejsce w etapie gminnym  Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

 

Aleksandra Sierota  – III miejsce w etapie gminnym  Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

 

Karina DrejaIII miejsce w Gminnym konkursie plastycznym „Co wiem o swojej gminie”

 

Marcel Kulawik  – IV miejsce w Gminnym konkursie plastycznym „Co wiem o swojej gminie”

 

Emilia Pikos – I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „ Z poezją na Ty”

 

Nikola Elias, Juliana Kubis, Daniel Pollak, Monika Synowska  - IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym

 

Paweł Kubis – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Profilaktycznym „Dziękuję, to nie dla mnie”

 

Anna BiskupIII miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

 

Krystian SliwaIV miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

 

Weronika Płoskonka – II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii do kl. IV

 

Julia Piecha  – IV miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii do kl. IV

 

Adam Wiecha  – V miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii do kl. IV

 

Marek Wiecha – I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej „Talentiada”

 

Piłkarska reprezentacja szkołyII miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej  (Ralf Kosok wybrany najlepszym bramkarzem turnieju)

 

 

 

 

2014/2015

 

 

Katarzyna Junik laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych

 

Magdalena Wiecha – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych

 

Izabela Dreja – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych

 

Magdalena Wiecha – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Człowiek i Przyroda”

 

Krzysztof Pawleta – III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Niemieckiego dla klas I-III „Meine allerwunderbarsten Märchen”

 

Julia Pyraś – I miejsce w Pierwszych Gminnych Rozgrywkach klas III „matematyka Guzika i Patyka”

 

Mateusz Cygan – III miejsce w Pierwszych Gminnych Rozgrywkach klas III „matematyka Guzika i Patyka”

 

Weronika Płoskonka – III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w Ligocie Turawskiej

 

Emilia Pikos  –  III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla klas I-III „Z poezją na Ty”.

 

Kordian Czaplik – III miejsce w rozgrywkach w piłkę nożną dla klas I-III „Talentiada”

 

Marcel Kulawik – V miejsce w rozgrywkach w piłkę nożną dla klas I-III „Talentiada”

 

Tobiasz Łazarz – VI miejsce w rozgrywkach w piłkę nożną dla klas I-III „Talentiada”

 

Marek Wiecha – VI miejsce w rozgrywkach w piłkę nożną dla klas I-III „Talentiada”, IV miejsce w Turawskich Biegach Przełajowych i VII miejsce w biegach przełajowych w Kup

 

 

 

2013/2014

 

Sebastian Michalczyk - laureat Wojewódzkiego konkursu Języka Niemieckiego

 

Monika Kotynia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

 

Monika Kotynia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

 

Monika Kotynia - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym na etapie gminnym

 

Monika Kotynia - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym na etapie gminy

 

Monika Kotynia - III miejsce w Konkursie Języka Polskiego na szczeblu gminy

 

Monika Kotynia - II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej pod patronatem Opolskiego Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki

 

Magdalena Wiecha  - wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej pod patronatem Opolskiego Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki

 

Monika Kotynia - II miejsce w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego „Speech Contest”

Katarzyna Junik - III miejsce w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego „Speech Contest”

Juliana Kubis - II miejsce w gminnym konkursie języka niemieckiego „Meine Gutenacht-geschichten”

Nikola Elias - III miejsce w gminnym konkursie języka niemieckiego „Meine Gutenacht-geschichten”

 

Oliwia Owsianik  - II miejsce w gminnym konkursie artystycznym z okazji 90-lecia Lasów Państwowych

Weronika Płoskonka - III miejsce w gminnym konkursie plastycznym „Co wiem o swojej gminie”

Aleksandra Sierota - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym  „Uroda wody”

Krystian Sliwa  - II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

 

 

 

2012/2013

 

Monika Kotynia - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym na etapie gminy

 

Sabina Kotynia - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym na etapie gminy

 

Monika Kotynia - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego na etapie gminy

 

Monika Synowska - II miejsce Gminny Konkurs Języka Niemieckiego w kategorii klas I-III

 

Paweł Junik - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym na etapie gminy

 

Sabina Kotynia - I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej pod patronatem Opolskiego Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki

 

PSP Bierdzany - I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Mini Piłki Nożnej Chłopców

 

 

 

 

2011/2012

 

Sabina Mateja - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

 

Sabina Mateja - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym na etapie gminy

 

Sabina Kotynia - I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej pod patronatem Opolskiego Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki

 

Magdalena Wiecha - III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Z poezją na TY”

 

Julia Wiench - I miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo gminy Turawa w kategorii dziewcząt do kl. IV

 

Karolina Danisz - II miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo gminy Turawa w kategorii dziewcząt do kl. IV

 

Dawid Czaplik - I miejsce  w Wojewódzkich Igrzyskach  Młodzieży Szkolnej – pchnięcie kulą

 

2010/2011

 

Laura Michalczyk - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

 

Laura Michalczyk - laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

 

Laura Michalczyk - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym na szczeblu gminy

 

Katarzyna Junik - I miejsce w turnieju „Co wiesz o swojej gminie?” w kategorii klas I-III

 

Monika Kotynia - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Z poezją na TY”

 

Dawid Czaplik - I miejsce na Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Opolskiego w Lekkiej Atletyce w pchnięciu kulą 4 kg chłopców.

 

Drużyna Chłopców - II miejsce w Półfinale Powiatowym w Drużynowym

PSP Bierdzany            Tenisie Stołowym

 

PSP Bierdzany - III miejsce w III turnieju piłki nożnej „O Puchar Stowarzyszenia Węgry”

 

PSP Bierdzany - VI miejsce w punktacji zespołowej PSP w VIII Wiosennych Biegach Przełajowych

 

PSP w Bierdzanach - I miejsce za najciekawszą prezentację sceniczną  projektu edukacji regionalnej „Janko Muzykant. W Kolorach Opolszczyzny”.

 

2009/2010

 

Magdalena Wiecha - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Człowiek i Przyroda”

 

Magdalena Wiecha - III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Z poezją na TY”

 

Monika Kotynia - III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Z poezją na TY”

 

Wiktoria Jończyk - III miejsce w turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Gminy Turawa w kategorii do kl. IV

 

Julia Wiench - II miejsce w biegu dziewcząt  kl. IV w VII Wiosennych Biegach  Przełajowych

 

Szkoła Podstawowa w Bierdzanach - I miejsce w międzyszkolnym turnieju w mini piłce nożnej chłopców kl. I-III

 

Szkoła Podstawowa w Bierdzanach - III miejsce w międzyszkolnym turnieju w mini piłce nożnej chłopców kl. IV-VI

 

Szkoła Podstawowa w Bierdzanach - II miejsce w konkursie na najładniejszą kompozycję jesienną na XXXIII Rajdzie „Opolska Jesień”

 

2008/2009

 

Julia Wiench - I miejsce w XIV Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas III na etapie gminy

 

Justyna Panicz - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych

 

Justyna Panicz - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych

 

Patryk Spyra - II miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Historycznym na etapie gminnym

 

Kamila Kulawik - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym na szczeblu gminy

 

Justyna Panicz - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym na szczeblu gminy

 

Justyna Panicz - I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt do klasy VI

 

Mateusz Mazur - II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii chłopców do klas IV

 

PatrySpyra - II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii chłopców do klas gimnazjalnych

 

Patryk Spyra - II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii chłopców do klasy VI

 

Jessica Nowak - II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt do klas VI

 

PSP Bierdzany - II miejsce w Półfinale Powiatowym w Tenisie Stołowym Chłopców

 

PSP Bierdzany -  IV miejsce w finale Drużynowych Mistrzostw Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców