Archiwum 2014/2015
Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

17 listopada 2014 r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej pod patronatem Opolskiego Teatru Lalki i Aktora. Naszą szkołę godnie reprezentowały:Magdalena Wiecha z kl. VI, Milena Dymowicz z kl. IV i Aleksandra Sierota z kl. V.

więcej
 
Święto Niepodległości

W środę 12 listopada społeczność naszej szkoły uroczyście  obchodziła rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Dowodów na naszą radość z tego święta oraz pamięć o wszystkich, którzy walczyli o wolność naszego kraju, było w tym dniu bardzo wiele.

więcej
 
ŚNIADANIE DAJE MOC

7 listopada uczniowie klas I-III uczestniczyli w  programie ,,Śniadanie daje moc”.

 Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy.

więcej
 
Konkurs Poezji

7 listopada 2014 r. już po raz czwarty w naszej szkole odbył się Konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej. Uczniowie z klas IV – VI przygotowali recytacje utworów o tematyce patriotycznej, natomiast wszyscy pozostali przenieśli się na chwilę w atmosferę przepojoną miłością i przywiązaniem do ojczyzny. Uroczysty nastrój …

więcej
 
Dyskoteka

22 października 2014 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się szkolna dyskoteka zorganizowana przez Radę Samorządu Uczniowskiego. Uczestniczyli w niej uczniowie klas IV -VI.

więcej
 
Resuscytacja

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej, której patronowała Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W 2014 roku Europejska Rada Resuscytacji ogłosiła dzień 16 X  ,,Europejskim Dniem Przywracania Czynności Serca” pod nazwą >> Restart a Heart<<.

więcej
 
Wyjazd do Niwek

W ramach Projektu Fascynujący Świat Nauki i Technologii w dniu 15 października 2014r. wszyscy uczniowie  naszej szkoły brali udział w wyjazdowych zajęciach w „Zaczarowanym Świecie”.

więcej
 
Surf and learn, czyli ucz się angielskiego korzystając z Internetu

Zasoby sieci, w której nasi uczniowie tak chętnie przebywają, okazują się pełne stron, które bawiąc, uczą języka angielskiego i mogą stanowić świetne narzędzie do utrwalania i poszerzania wiedzy i umiejętności językowych w domu.

więcej
 
Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2014 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez uczniów klas IV – VI pod opieką pani Marioli Podbrożny oraz uczniów klas I - III pod opieką wychowawców.

więcej
 
Wycieczka rowerowa

6 października 2014 r. odbyła się wycieczka rowerowa do Kobylna. Uczestniczyli w niej uczniowie klas IV – VI oraz dwie mamy czwartoklasistów z młodszymi dziećmi. Opiekunkami były panie: Jolanta Oziembłowska, Mariola Podbrożny i Urszula Ejsmont.

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   następny  >>