Archiwum 2014/2015
Konstytcja 3 Maja

       W czwartek 30 kwietnia nasza szkoła uroczyście świętowała uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Wszyscy założyli odświętne stroje ozdobione kotylionami. Uczniowie chętnie wzięli udział w apelu zorganizowanym i wyreżyserowanym przez panią Iwonę Łabazę.

więcej
 
Sprzątanie Świata

27.04.2015r. jak co roku odbyło się „Sprzątanie świata”. Każdy uczeń z naszej szkoły chętnie wziął udział w tej akcji. Uczniowie wraz z nauczycielami poszli na spacer, aby oczyścić naszą wieś. Każda klasa dostała worki na śmieci – na plastik  i ogólny.

więcej
 
WYCIECZKA DO KRASIEJOWA

 

        23 kwietnia 2015 r. uczniowie klasy I, V i VI w ramach projektu ,,Fascynujący świat nauki i technologii” wzięli udział w zajęciach edukacyjnych w Parku Nauki i Rozrywki w  Krasiejowie.

       

więcej
 
Dzień Ziemi

22 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi. Klasy IV-VI miały za zadanie przygotować piętnastominutowe zajęcia na temat Ziemi. Klasa IV obdarzyła nas cennymi informacjami dotyczącymi naszej pięknej planety. Klasa V specjalnie ...

więcej
 
Sprawdzian

1 kwietnia uczniowie naszej szkoły przystąpili do sprawdzianu szóstoklasisty. Pomimo PRIMA APRILIS żadnemu szóstoklasiście nie było do śmiechu. Uczniowie zjawili się w komplecie, odświętnie ubrani, poważni i podekscytowani.

W bieżącym roku sprawdzian po raz pierwszy pisany był w nowej formule. Składał się z dwóch części:‎

więcej
 
Tenis

W marcu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego. Szkołę reprezentowali chłopcy z klasy piątej: Ralf Kosok, Krystian Sliwa i Batrosz Czarnuch. W kategorii dziewcząt ..

więcej
 
Żegnamy zimę, witamy wiosnę...

W piątek, tuż przed pierwszym dniem wiosny, zorganizowaliśmy wesoły i huczny orszak po uliczkach Bierdzan, z kukłami na długim kiju. Pewnie wszyscy domyślacie się, że nieśliśmy wypchane słomą, wystrojone w świąteczne ubrania marzanny. 

więcej
 
Sukcesy naszych uczniów

Trzy uczennice naszej szkoły Katarzyna Junik, Magdalena Wiecha i Izabela Dreja zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego, który odbył się w Opolu 27 lutego 2015 r.

więcej
 
Konkurs Recytatorski klas I - III

Szkolny Konkurs Recytatorski w klasach I –III odbył się  11 marca 2015 roku.  

Wzięło w nim udział 20 uczniów. Dzieci recytowały wiersze między innymi Jana Brzechwy i Juliana Tuwima w sposób ciekawy i barwny.

Jury w składzie: Ewa Baran, Aleksandra Pancerz, Iwona Łabaza, Barbara Pikos, Urszula Eismont, Katarzyna Chimiak wyłoniło następujących zwycięzców:

więcej
 
Cyrk „BIMBOLAND”

W środę,  4 marca naszą szkołę odwiedził Cyrk „BIMBOLAND”. Uczniowie oraz przedszkolaki wraz z nauczycielami  zgromadzili się w sali gimnastycznej aby uczestniczyć w udanym show. Podziwialiśmy żarty clowna,umiejętności akrobatyczne pieska ...

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   następny  >>