Archiwum 2014/2015
Dzień Matki

 

  26.05. każda mama miała swoje święto, dlatego  w naszej szkole, jak co roku zorganizowano przedstawienie dla naszych kochanych mam. Uczniowie ze wszystkich klas pod kierunkiem pani Ewy Baran, pani Marioli Podbrożny i pani Ewy Krynickiej - Terleckiej chętnie wzięli udział w przygotowaniach do tego święta.

  Uczniowie z klas I – III pięknie recytowali wiersze, śpiewali piosenki. Pierwszoklasiści zaprezentowali krótkie przedstawienie o kwiatach, które budziło słoneczko. Starsze klasy przygotowały przedstawienie pt. „Śnieżka” po śląsku.  Klasa V zagrała na fletach „Sto lat”. Dwie dziewczyny wczuły się w rolę mam i zaprezentowały scenkę, w której to dwie mamusie przechwalały się, czyje to dziecko jest ładniejsze i mądrzejsze :D  (oczywiście wszystkie dzieci są mądre i piękne). Występ uświetniła Oliwia, która przepięknie grała na skrzypcach.

 

  Wszystkim mamom repertuar bardzo się podobał. Były uśmiechnięte i zadowolone. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim mamom własnoręcznie wykonane upominki – serduszka, laurki i kwiaty.

 

Uczennica kl. VI

Magdalena Wiecha

 

 

Więcej zdjęć w galerii.