Archiwum 2013/2014
Spotkanie z policjantem

Przed feriami odwiedził nas policjant. Opowiadał o tym, jak bezpiecznie zachowywać się podczas ferii. Mówił, że nie należy otwierać drzwi nieznajomym, gdy dorosłych nie ma w domu, także o tym, jak niebezpieczne jest wchodzenie na zamarznięty staw. Trzeba pamiętać, aby nie wsiadać do obcego samochodu.

więcej
 
Walentynki

Walentynki (ang. Valentine's Day) – coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Walentynki są obchodzone w południowej i zachodniej Europie od średniowiecza. Europa północna i wschodnia dołączyła do walentynkowego grona znacznie później.

więcej
 
Bal maskowy

     W sali pełnej lśniących i migoczących girland 13 lutego 2014 r. uczniowie naszej szkoły bawili się na balu maskowym. Poprowadził go pan Adam Bochenek, który zadbał o wspaniałą muzykę, oświetlenie, zabawy i konkursy, za co wszyscy bardzo dziękujemy.

więcej
 
Jasełka 2013

I znów nadchodzi czas Bożego Narodzenia…

20 grudnia, na ostatniej lekcji, wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły  spotkali się w sali gimnastycznej. Uroczystość Jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w naszej szkole.

więcej
 
MIKOŁAJKI

6 grudnia 2013 r. gościliśmy w szkole św. Mikołaja.

Towarzyszyły mu aniołki, które pomagały rozdawać prezenty oraz diabełek – od czasu do czasu straszący rózgami niesforne dzieci.

 

więcej
 
ANDRZEJKI

    Jak co roku zorganizowaliśmy w naszej szkole zabawę andrzejkową. Udekorowaliśmy salę lśniącymi balonami i kolorową bibułą. Tańce poprzeplatane były licznymi konkursami i zabawami. Uczennice kl. V i VI urządziły pokój wróżb, ...

więcej
 
Szkolny Skills Challenge

20 XI 2013r. w naszej szkole pojawili się pasjonaci koszykówki i jednocześnie przedstawiciele Fundacji Marcina Gortata MG 13. Przybyli do nas w związku z ogólnopolską akcją ,,Szkolny Skills Challenge” w ramach projektu ,,Stop zwolnieniom z WF”. Nasza szkoła została wybrana jako jedna z 40 wytypowanych szkół w Polsce,

więcej
 
III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

       12 listopada 2013 roku już po raz trzeci braliśmy udział  w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM POLSKIEJ POEZJI PATRIOTYCZNEJ, który odbył się pod patronatem Teatru Lalki i Aktora

więcej
 
Święty Marcin znów w Bierdzanach

Zgodnie z wieloletnią tradycją, również w tym roku, w dniu 14 listopada, społeczność szkolna wspominała Świętego Marcina . Obchody tego święta objęły występy artystyczne dzieci , konkurs plastyczny oraz tradycyjny pochód uliczkami Bierdzan.

więcej
 
11 Listopada

Tradycyjnie już, z okazji Narodowego Święta Niepodległości, dominowały w naszej szkole barwy biało – czerwone.  Jednym ze sposobów wspólnego świętowania 11 listopada, było przypięcie przez wszystkich uczniów i nauczycieli biało- czerwonych kokard. Barwy narodowe przeważały również

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   następny  >>