Archiwum 2012/2013
Wiosna 2013

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na upragnioną wiosnę. 21 marca w naszej szkole odbył się klasowy konkurs na najbardziej ciekawą i niezwykłą Marzannę. Uczniowie do jej wykonania wykorzystali różne materiały: bibułę, guziki, farby, bazie, kwiaty, kawałki kolorowych tekstyliów, korale, chusty, słomę, włóczkę itp. Powstały wspaniałe prace, które ozdobiły szkolny korytarz.

więcej
 
W A L E N T Y N K I

Warto obdarowywać ludzi uśmiechem, trzeba mówić innym, że się ich lubi, kocha, że są dla nas najważniejsi  - nie tylko 14 lutego.

więcej
 
Zimowisko

   Tegoroczne zimowisko zostało zorganizowane przez panią Iwonę Łabazę   i trwało od 4.02- 6.02. 2013 roku.

  Na terenie szkoły dzieci przebywały przez dwa dni, gdzie miały  możliwość korzystania z pracowni komputerowej, gier planszowych jak i również zręcznościowych.

więcej
 

22 stycznia odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście obejrzeli przygotowaną przez uczniów część artystyczną, podczas której były momenty wzruszające, trochę sentymentalne, ale też zabawne. Babcie i dziadkowie wysłuchali od swoich wnucząt  życzeń, podziękowań  oraz słów wdzięczności za troskę, opiekę i miłość.

Zdjęcia w galerii.

 
Bal maskowy

W sali pełnej lśniących i migoczących girland 16 stycznia 2013 r. uczniowie naszej szkoły bawili się na balu maskowym. Poprowadził go pan Adam Bochenek, który zadbał o wspaniałą muzykę, oświetlenie, zabawy i konkursy, za co wszyscy bardzo dziękujemy.

więcej
 
Mikołaj

6 XII w naszej szkole pojawił się Mikołaj, który przywiózł dla dzieci prezenty.

Miła pogawędka z Mikołajem, żarty oraz wspólne śpiewanie piosenek sprawiło wszystkim bardzo wiele radości i było sympatycznym dodatkiem do otrzymanych podarunków.

więcej
 
Jarmark Bożonarodzeniowy

2 grudnia 2012 r. w Bierdzanach odbył się JARMARK BOŻONARODZENIOWY. Z daleka przyciągały wzrok kramy ozdobione świerkiem i kolorowymi lampkami ...

więcej
 
Nowy plac zabaw

W dniach 28 i 29 listopada miał miejsce montaż placu zabaw na boisku szkolnym.

więcej
 
Andrzejki

28 listopada w Naszej Szkole odbyła się zabawa andrzejkowa dla wszystkich uczniów, połączona z wieczorem wróżb.

więcej
 
"Martinstag"

W listopadzie jak co roku obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ ŚW. MARCINA. Wszyscy uczniowie klas I-VI brali udział w programie artystycznym...

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   następny  >>