Aktualności
Promujemy 100-lecie odzyskania niepodległości i honorowe oddawanie krwi

Włączając się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości uczniowie klasy VIII, 22 października 2018 r., odwiedzili Państwowe Archiwum w Opolu i uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych „Życie na granicy marzeń. Na chwilę stali się świadkami wydarzeń, które doprowadziły Polaków do odzyskania niepodległości.

 

więcej
 
"Wspólna akcja segregacja"

W ramach partnerskiego Projektu „Wspólna akcja segregacja – działania informacyjno-edukacyjne dotyczące gospodarki odpadami w gminach Opole, Komprachcice i Turawa” 17 października klasa II odwiedziła miejscowe przedszkole, by uczestniczyć w spotkaniu o tematyce ekologicznej. 

 

 

więcej
 
Sprzątanie Świata

W piątek 12 października wzięliśmy udział w akcji Sprzątanie Świata. Przeszliśmy się uliczkami naszej miejscowości i zbieraliśmy śmieci, wrzucając je do odpowiednich worków. Pragniemy, by ludzie nie wyrzucali śmieci na ulice czy pola, zachęcamy wszystkich do segregowania śmieci. Dzięki temu wiele z nich można poddać recyklingowi.

więcej
 
PRÓBNA EWAKUACJA W PSP W BIERDZANACH

W piątek 12 października 2018 roku na 4. lekcji został przeprowadzony próbny alarm pożarowy połączony z ewakuacją uczniów i pracowników z budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Bierdzanach. Głównym celem przeprowadzonych ćwiczeń było ...

więcej
 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego

 

30 września odbyły się w naszej szkole wybory   do Samorządu Uczniowskiego.  Kandydatami byli przewodniczący i zastępcy samorządów klasowych z klas V,VI,VII i VIII.

więcej
 
WYCIECZKA ROWEROWA

W słoneczne piątkowe popołudnie 21 września 2018 r. wybraliśmy się na wycieczkę rowerową nad Jezioro Srebrne. Wycieczka została zorganizowana dla klasy VIII w ramach zajęć sportowych. 

więcej
 
Uroczyste „ Witaj szkoło” odbyło się 3 września.

Pani dyrektor serdecznie  powitała  uczniów klas II-VIII  oraz nauczycieli, życząc wszystkim owocnej pracy, satysfakcji i sukcesów w  nowym roku szkolnym 2018/2019.

więcej
 

 

 

 Egzaminy poprawkowe:

 

► 29 sierpnia o godzinie 900 odbędzie się egzamin poprawkowy z matematyki

 

 

 

W dokumentach szkoły opublikowany został wykaz podręczników  

 na rok szkolny 2018/2019

 

 
<<  poprzedni  1   2   3   4