Aktualności
Teatr internetowy

25 lutego 2019 r. uczniowie naszej szkoły obejrzeli w iTeatrze spektakl pt. „Kolorowi ludzie” emitowany na żywo przez Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki.

więcej
 
Bal karnawałowy

Jak co roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy, na który uczniowie przyszli przebrani za najbardziej fantastyczne postacie. Animatorem całej zabawy był pan Adam Bochenek, który zadbał o oświetlenie i muzykę. Opiekunkami były wychowawczynie poszczególnych klas.

 

więcej
 
Spotkanie z policjantem – bezpieczne ferie 2019 r.

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych 24 stycznia 2019 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów kl. II – VIII z reprezentantem Komisariatu Policji w Ozimku na temat: „Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych”.

 

więcej
 
Akcja „Góra Grosza”

 

Od 26 listopada do 21 grudnia 2018 roku w naszej szkole przeprowadziliśmy zbiórkę monet (od 1 gr do 5 zł) w ramach akcji „Góra Grosza”. Organizatorem XIX edycji akcji jest Towarzystwo „Nasz Dom” z siedzibą w Warszawie.

 

więcej
 
Dzień Babci i Dziadka

               21 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. W tym dniu licznie przybyłych gości powitali niemal wszyscy uczniowie, którzy złożyli  babciom i dziadkom życzenia oraz wręczyli im samodzielnie przygotowane drobne prezenty. 

 

więcej
 
Pokaz historyczny

 

17 stycznia odbył się w naszej szkole pokaz historyczny „Ku niepodległej”, przygotowany przez grupę artystyczną „Rekonstrukto”.

 

więcej
 
SPOTKANIE KOLĘDOWE

     W czasie świąt Bożego Narodzenia uczymy się miłości do Pana Jezusa, podajemy sobie ręce, uśmiechamy się do siebie, przebaczamy sobie. W domach świętujemy, kolędujemy, łamiemy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, a w szkole ...

 

 

więcej
 
Spotkanie z psycholożką

18 grudnia 2018 r. w naszej szkole miało miejsce spotkanie z panią psycholog, podczas którego rozmawialiśmy o uzależnieniach. Dowiedzieliśmy się, że nie tylko papierosy, alkohol i narkotyki uzależniają. W obecnych czasach głównym zagrożeniem jest internet.

więcej
 
Nasi uczniowie na uroczystej gali konkursu „Opolska mama ma moc”

 12 grudnia 2018 roku nasi laureaci konkursu plastyczno - literackiego „Opolska mama ma moc” pod opieką pani Urszuli Ejsmont udali się do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu na uroczystą finałową galę wręczenia nagród. 

więcej
 
Mikołajki w kinie „Helios”

7 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły świetnie się bawili na filmie pt. „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”. Film okazał się widowiskiem pełnym niezwykłych kostiumów, przepięknej scenografii i zaszczepił w niektórych pasję do majsterkowania. 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   następny  >> 

 

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0