Archiwum 2017/2018
Spotkanie Świąteczne

    

     „Cicha noc…”,” Przybieżeli do do Betlejem  …”  Słowa najpopularniejszych  kolęd brzmiały w naszej szkole w ostatnim tygodniu nauki  przed przerwą świąteczną. Każda klasa spotkała się ze swoim wychowawcą na symbolicznej, klasowej wigilii.

 Uwieńczeniem wszystkich  przygotowań i niezwykłej atmosfery było świąteczne przedstawienie przygotowane przez uczniów pod nadzorem pani Pancerz i pani Grzelki.  Zimowe, niezwykłe  dekoracje wprowadziły zebranych w wyjątkowy nastrój.  Na scenie można było obserwować zrozpaczonych   pasażerów autobusu, którzy z powodu niesprawnego pojazdu nie mogli na czas dotrzeć do domu swoich bliskich. Po czasie złość i wzajemne wyrzuty zamieniły się w chęć wspólnego, tradycyjnego  biesiadowania. Kolędy  zagrane  na  skrzypcach i wyśpiewane przez poszczególne klasy  spotęgowały świąteczny  nastrój.

Na koniec przedstawicielka samorządu uczniowskiego podzieliła się opłatkiem z panią Dyrektor, która życzyła całej społeczności uczniowskiej wesołych, bezpiecznych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.  Wszyscy  z nieukrywaną radością udali się  do domów, by rodzinnie celebrować  ten  cudowny czas.