Aktualności
Śniadanie daje moc

Uczniowie klasy I i III kolejny raz uczestniczyli w ogólnopolskim programie edukacyjnym ,,Śniadanie daje moc”. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzą na temat zasad zdrowego żywienia. Poznały wartości odżywcze różnych produktów spożywczych, omówiły zalety warzyw i owoców oraz pokazały sposoby ich wykorzystania w codziennej diecie.

     

więcej
 
Euro Week – szkoła liderów.

Już po raz drugi, w dniach 2-6 listopada 2017,  grupa uzdolnionych językowo uczniów naszej szkoły, pod opieką nauczycielki języka angielskiego pani Katarzyny Chimiak, wzięła udział w programie Euro Week w Długopolu Zdrój na Ziemi Kłodzkiej. Oto jak swój pobyt na obozie wspominają jego uczestniczki -  Juliana Kubis, Milena Dymowicz, Weronika Płoskonka i Julia Pyraś:

 

więcej
 
Warsztaty profilaktyczne

     19-go  października w naszej szkole odbyły się  warsztaty profilaktyczne: „ Przemoc i zachowania agresywne”. Zajęcia odbywały się dla dwóch grup: klas III-IV oraz klas V-VII.

           

więcej
 
LEŚNA EDUKACJA

16 października 2017 r. uczniowie kl. VI i VII, biorący udział w projekcie Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki, uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w Nadleśnictwie Opole. Spotkanie rozpoczęło się od  poznania  podstawowych funkcji lasu. Następnie uczniowie wypełniali karty pracy.

więcej
 
Rekord Guinnessa? Pomożemy!

 

W poniedziałek 16 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowanej  w ramach Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca.

więcej
 
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

„ I całym życiem wiernie, nieprzerwanie w  służbie dla drugiego człowieka”

 

W piątek, 13 pażdzienika,  w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie, ubrani w odświętne stroje, zaprezentowali program artystyczny. Wierszem i piosenką podziękowali swoim nauczycielom za ich codzienny  trud.

więcej
 
Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

Jak co roku pod koniec września w naszej szkole miała miejsce kampania wyborcza kandydatek do RSU. Na szkolnym korytarzu zostały wywieszone plakaty wyborcze z hasłami i obietnicami wyborczymi. Kandydatki ...

 

 

więcej
 
Wycieczka do Krasiejowa

28 września uczniowie klasy III i IV wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do  Krasiejowa.  Wyjazd zorganizowany został w ramach projektu unijnego „Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki”. Na uczestników czekało wiele atrakcji zarówno w Parku Nauki I Ewolucji jak i w Juraparku.

 

więcej
 
Spotkanie z policjantem

W pierwszym tygodniu października uczniowie klas III-VII naszej szkoły spotkali się z policjantem, który opowiadał nam o zasadach bezpieczeństwa w drodze do szkoły.

więcej
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

     4 września  o godzinie 9:00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, Dyrektor szkoły – pani Ewa Gancarz przywitała serdecznie przybyłych uczniów, rodziców i nauczycieli. Życzyła wszystkim samych sukcesów i zapału do nauki.

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   następny  >>