Aktualności
Spektakl ekologiczny

Dnia 4 listopada 2019 roku uczniowie klasy I i III uczestniczyli w spektaklu teatralnym w wykonaniu aktorów ze Studia Małych Form Teatralnych "Sztuka, pt. Jaś i Małgosia". Przedstawienie oprócz klasycznej treści bajki o Jasiu i Małgosi miało charakter ekologiczny. 

więcej
 
Halloween games w klasach pierwszej i trzeciej

W środę 30 października uczniowie młodszych klas przebrani w stroje, wzięli udział w strasznie fajnych zabawach halloweenowych. W trakcie zabaw dzieci poznały słownictwo związane z tym świętem, ale przede wszystkim świetnie się bawiły. 

więcej
 
Lekcja demokracji - wybory do Samorządu Uczniowskiego

W poniedziałek 30 września 2019 odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok Szkolny 2019/2020. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu.

 

więcej
 
Sprzątanie Świata

27 września uczniowie naszej szkoły wyruszyli na ulice Bierdzan, by włączyć się do projektu „Wspólna akcja – segregacja”– pod takim hasłem przebiegała w gminie Turawa akcja „Sprzątanie Świata”. Jak co roku, wyposażeni w odpowiednie kolory worków do segregacji i rękawice ochronne, zbierali śmieci wzdłuż znajomych ulic i pól.

więcej
 
Spotkanie z policjantem

W ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem dzieci 26 września br. uczniowie klas I – III PSP w Bierdzanach uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem policji, pracującym na co dzień w Komisariacie Policji w Ozimku, sierżantem sztabowym Mariuszem Śnieżkiem.

 

więcej
 
Pasowanie Pierwszoklasistów

2 września zabrzmiał pierwszy dzwonek po wakacyjnej przerwie. Wszyscy uczniowie, rodzice i nauczyciele zostali uroczyście powitani przez Panią Dyrektor. Był to wyjątkowy dzień dla najmłodszych, którzy zostali pasowani na uczniów klasy pierwszej i złożyli ślubowanie. 

więcej
 

 

 

 

 

W dokumentach szkoły opublikowany został wykaz podręczników  

 na rok szkolny 2019/2020

 
<<  poprzedni  1   2