Archiwum 2017/2018
Góra Grosza

Jak każdego roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Góra Grosza”. Przyozdobione, także hasłami zachęcającymi do wrzucania grosików, skarbonki stanęły w klasach na widocznym miejscu.

więcej
 
Wycieczka do Kluczborka

27 lutego  odbyła się szkolna wycieczka do Kluczborka.  W kinie  obejrzeliśmy wspaniały film pod tytułem „Cudowny chłopak”. Wzbudził wśród nas wiele emocji i pokazał jak akceptować  siebie i innych.

 

więcej
 
Wycieczka do Opola

23 lutego uczniowie klasy IV, V, VI pojechali na wycieczkę do Opola, w trakcie której w Teatrze Lalki i Aktora  obejrzeli przedstawienie pt. „Zagubiony chłopiec”. Spektakl oraz warsztaty „Bezpieczni w sieci”...

więcej
 
Konkursy przedmiotowe

16 lutego w sali gimnastycznej odbyło się rozdanie dyplomów i nagród książkowych za udział w Wojewódzkim Konkursie Historycznym na etapie gminnym, który odbył się w naszej szkole.

 

więcej
 
Walentynki

Czternasty dzień lutego to popularne Walentynki – święto zakochanych, ale także okazja, by przekazać sobie nawzajem wyrazy sympatii i przyjaźni. O należyte uczczenie tego dnia zadbał w naszej szkole Samorząd Uczniowski wraz z opiekunką, panią Ewą Grzelką.

więcej
 
Bal maskowy

 Karnawał  to czas wypełniony zabawami, śmiechem i tańcem.  Tego nie zabrakło również w naszej szkole. 

Szóstego lutego odbył się  tradycyjny bal maskowy.  Pojawiły się liczne postacie ...

 

więcej
 
Wycieczka do Opola

W środę 1.02. 2018 r. uczniowie klasy I i III wraz z wychowawczyniami panią  Ewą Baran oraz Iwoną Łabazą wybrali się na wycieczkę do Opola. W auli Xaverianum w pięknej scenografii obejrzeli spektakl pt. „Mała Syrenka”. Historia głównej bohaterki była zabawna i pouczająca.

 

więcej
 
Bezpieczne ferie

Każdego roku przed feriami zimowymi uczniowie naszej szkoły przypominają sobie zasady bezpieczeństwa podczas wypoczynku w domu i na świeżym powietrzu. O potrzebie bezpiecznego postepowania w różnych sytuacjach dowiadują się nie tylko od swoich nauczycieli, ale też od policji, która w tym zakresie współpracuje ze szkołami.

 

więcej
 
Spotkanie z Dyrektorem Opolskiego Oddziału GDDKiA

W ostatnim tygodniu przed feriami naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Dyrektor Opolskiego Oddziału GDDKiA, Pan Przemysław Maliszkiewicz osobiście przypomniał dzieciom zasady bezpiecznego i odpowiedzialnego ...

więcej
 
Spotkanie Świąteczne

     „Cicha noc…”,” Przybieżeli do do Betlejem  …”  Słowa najpopularniejszych  kolęd brzmiały w naszej szkole w ostatnim tygodniu nauki  przed przerwą świąteczną. Każda klasa spotkała się ze swoim wychowawcą na symbolicznej, klasowej wigilii.

 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   następny  >>